Seizoen 2016-2017

 

Na een mooie zomer sportevenementen is inmiddels de competitie 2016-2017 in volle gang en heeft onze Stichting weer contact gehad met de KNZB. Op dit moment zijn er buiten de MMC!-finales op 15 april 2017 nog geen concrete plannen voor het organiseren van een groot evenement in het Noorden. Maar in aanloop naar Tokyo 2020 en natuurlijk de EK en WK is er van alles mogelijk. We blijven uiteraard in contact met de Zwembond en laten het u weten als er weer wat georganiseerd gaat worden.

 

Op 15 april staan de finales om de ManMeer!-Cup 2016-2017 weer op het programma. De organisatie in handen van onze Stichting in samenwerking met SGHA, Sportstad, en cateraar Beijk kijken we nu alweer uit naar dit evenement. Net als vorig jaar rekenen we weer op een geweldige mooi bekersfeer in Sportstad. Op dit moment kunnen we alleen maar afwachten wie de finales gaan halen. Wat opvalt is dat er een aantal potentiële teams uit het Noorden mee doen. Ploegen die het op dit moment aanmerkelijk goed doen maar ook ploegen die laag geklasseerd staan en er alles aan zullen doen om te stunten tijdens de bekerronde's.

 

Sponsoren